Hello! Jak Wasze nastroje? Każdy już jest chyba myślami przy weekendzie… 

Dziś chcemy Wam przedstawić, a właściwie pokazać produkty w nowej odsłonie. Znacie je bardzo dobrze! Mówimy o naszych szamponach – wiemy, że wiele z Was je uwielbia i stosuje niezmiennie od lat!

Dlatego też, wyszliśmy na przeciw tym sympatiom i stworzyliśmy szampony w wersji XXL, rodzinnej, czy jak kto woli, po prostu – o pojemności 500 ml.

Szampony w rozmiarze XXL są dobrym rozwiązaniem dla tych osób, które znają nasze szampony – to opcja zdecydowanie bardziej ekonomiczna i ekologiczna. Większa pojemność jest po prostu tańsza, a także w ogólnym rozrachunku doprowadza do większej dbałości o środowisko – mniej zużytego plastiku! Jest to także świetna opcja dla całej rodziny! Ponieważ nasze szampony składają się aż w 93% ze składników naturalnych, są świetnym rozwiązaniem dla każdego.

Obecnie w tej pojemności proponujemy Wam dwie wersje naszego szamponu:

Do włosów suchych, łamliwych i normalnych, który skutecznie nawilża i odżywia włosy – sprawdzi się także przy wrażliwej skórze głowy. Składniki w nim zawarte zapobiegają łamliwości i nadmiernemu wypadaniu włosów.

Do włosów przetłuszczających się, przeznaczony osobom, których skóra głowy jest skłonna do powstawania łupieżu i nadmiernego przetłuszczania. Kosmetyk nie tylko skutecznie oczyści skórę głowy, lecz także wygładzi włosy i ułatwi ich stylizację.

Wszystkie nasze kosmetyki są wegańskie i nietestowane na zwierzętach. Produkujemy w Polsce!

Szampony i całą gamę naszych produktów znajdziecie na stronie http://bit.ly/2OkbqS0