Przed nami lato, pora słonecznych, ciepłych dni. To czas, kiedy powinnyśmy używać kosmetyków o lżejszej konsystencji. Dotyczy to zwłaszcza kobiet z cerą łojotokową i mieszaną.

Z myślą o naszych klientkach, stworzyliśmy nowy produkt: Serum Lukrecja Gładka. Preparat ma działanie nawilżająco-wygładzające. Zawiera kompleks ziołowy zamknięty w liposomach, kwas hialuronowy, witaminę B3, 15% wody różanej i olejek cytrynowy. Posiada lekką konsystencję, dobrze się wchłania, a na dodatek ma wspaniały, orzeźwiający zapach, z nutą róży i cytryny.

Liposomy są nośnikami substancji aktywnych. Mają postać lipidowych kuleczek wielkości od 0,10 do 0,25 µm, które łatwo wnikają w głąb skóry i wewnątrz niej uwalniają niesiony przez siebie materiał. W przypadku naszego serum jest to kompleks składający się z wyciągu z lukrecji gładkiej, lnu i aralii bajkalskiej.

Serum Lukrecja Gładka można stosować dwa razy dziennie. Świetnie nadaje się pod makijaż. Daje uczucie świeżości i uczucie gładkiej satynowej skóry, nie zatyka porów i sprawia, że nawet w upalny dzień makijaż ładnie wygląda i nie spływa z twarzy. Zaaplikowane na noc poprawia nawilżenie oraz napięcie skóry, zmniejsza oznaki zmęczenia. Można je również aplikować pod kremy lub aktywne sera olejowe Fitomed.

Serum opakowane jest w pojemnik typu airless, co daje wysoki komfort użytkowania, zapewnia higieniczną formę przechowywania kosmetyku i chroni zawarte w nim składniki przed kontaktem z powietrzem. Opakowanie jest eleganckie, wygodne i praktyczne, a produkt w nim zawarty dobroczynny dla skóry.

Barbara Kupras

Więcej informacji o Serum Lukrecja Gładka oraz innych serach kosmetycznych firmy Fitomed znaleźć można pod linkiem.

Zapraszamy również do lektury artykułu Barbary Kupras o tajemnicach serum: link.