Cześć kochane! U nas za oknem raz słońce, a raz deszcz… ale nie poddajemy się i uparcie dążymy w stronę wiosny!

Najbliższy tydzień postanowiliśmy poświęcić  pielęgnacji włosów! Jeśli jesteś zwolenniczką kosmetyków naturalnych i tworzonych z największą dbałością o naturę – kosmetyki marki Fitomed są właśnie dla Ciebie ☺️.

Dziś przedstawiamy Wam duet do pielęgnacji włosów suchych i łamliwych – 1️⃣ odżywczy szampon i 2️⃣ pełną składników aktywnych odżywkę.

Receptura naszego szamponu jest na tyle łagodna, że poleca się go również osobom z bardzo wrażliwą skórą głowy. Składniki, które tworzą tę niezawodną mieszankę to:

– wyciąg z korzenia mydlnicy lekarskiej, który jest naturalnym saponinem; wykazuje też działanie oczyszczające i łagodzące – reguluje ilość wydzielanego sebum,

– wyciąg z ziela skrzypu polnego, którego określamy jako przyjaciela włosów wypadających – skrzyp wzmacnia cebulki włosów, a także wpływa na prawidłowe funkcjonowanie skóry głowy,

– wyciąg z szyszek chmielu, który znany jest z właściwości przeciwłupieżowych!

Szampon to aż 93% naturalnych składników! Ta kompozycja sprawia, że Twoje włosy stają się miękkie i gładkie. „Naprostuje” nawet najtrudniejsze w pielęgnacji włosy!

Jak wiadomo, do pełni szczęścia potrzebujemy kogoś do pary! Dla tego szamponu idealnym dopełnieniem jest odżywka do włosów suchych i łamliwych „skrzyp i chmiel” – 95% naturalnych składników!

Odżywka została stworzona na bazie tej samej bazie co szampon, a poza tym dodaliśmy do niej mieszankę witamin oraz substancji kondycjonujących włosy!

Jakie będą Twoje włosy przy regularnym stosowaniu naszych kosmetyków w obydwu krokach?

 

Przede wszystkim nawilżone! Zawsze wychodzimy z założenia, że nawilżenia nigdy dość, ponieważ za tym idą: wygładzone, rozświetlone i odżywione włosy!

Pokochaj swoje włosy z Fitomedem! Szampon i odżywkę znajdziesz tu bit.ly/3r3djjObit.ly/3r3djjO

#włosing #fitomed #ziołolecznictwo #włosy #pięknewłosy #zdrowewłosy #wspierampolskiemarki