Korzystałyście już z olejów nierafinowanych

 Jeśli tak – co o nich sądzicie? Czujemy, że zostałyście z nimi na dłużej!

Jeśli nie – poznajcie nasze oleje i ich drogocenne działanie !

W naszej ofercie znajdziecie:

1️⃣ Olej z nasion dzikiej róży, który jest źródłem ważnych dla skóry antyoksydantów, nienasyconych kwasów tłuszczowych i falwonoidów. Owoc dzikiej róży ma swoim składzie wysoki wskaźnik witaminy C! 

‍‍‍♀️ Dla kogo? 

 Olej z nasion dzikiej róży sprawdzi się w przypadku cery skłonnej do występowania naczynek, dojrzałej, a także w pielęgnacji blizn i rozstępów (ponieważ wspomaga gojenie ran!). 

2️⃣ Olej z pestek malin zaliczany jest do gamy bioolejów o wysokiej zawartości antyoksydantów. Chroni skórę przed przyspieszonymi procesami starzenia się. 

‍‍‍♀️ Dla kogo? 

 Ten olej sprawdzi się przy każdym typie skóry.  Działa przeciwzapalnie, będzie więc dobrym rozwiązaniem dla cery mieszanej, a także nawilża i odżywia, przez co będzie odpowiednim rozwiązaniem dla skóry suchej. Cera dojrzała także znajdzie w nim coś dla siebie – olej poprawia elastyczność skóry! 

3️⃣ Olej z pestek truskawek, który jest najbardziej owocowym zapachem z tej trójki! Co za tym idzie, sprawdzi się do masażu, czy też aromaterapii. Ponadto posiada naturalny filtr, dzięki czemu chroni naszą skórę przed negatywnymi skutkami promieniowania słonecznego. Widocznie wygładza i ujędrnia, a także (podobnie do swojego poprzednika) działa antybakteryjnie.

‍‍‍♀️ Dla kogo?

 Kosmetyk przeznaczony jest cerom: suchej, mieszanej i dojrzałej. I to jest piękne! Dla każdego coś pięknego! 

Oleje można używać na różnorakie sposoby. Zachęcamy do testowania form tego użytkowania. Jesteśmy wręcz pewni, że każdy znajdzie w tych produktach coś wyjątkowego

Jednym sprawdzają się jako kosmetyk do twarzy na noc, innym zaś – świetnie sprawdzają się pod makijażem. 

Oleje sprawdzają się także w pielęgnacji całego ciała! A może rytualna kąpiel z dodatkami naszych olejów? Polecamy spróbować – skóra jest nawilżona jak rzadko kiedy! 

Produkty znajdziecie na naszej stronie http://bit.ly/2YmpY5g