Olej z nasion malin otrzymuje się  jako w efekcie tłoczenia pestek z malin. Jego konsystencja, jak na olej, jest dość lekka – bardzo dobrze się wchłania, jego zapach początkowo jest wyczuwalny, lecz w połączeniu ze skórą subtelnie się neutralizuje. 

Czy wiesz, że stosowany w codziennej pielęgnacji może wspomóc skórę m.in. w działaniu przeciwzapalnym i regeneracyjnym?  Bardzo dobrze sprawdza się jako naturalny filtr chroniący nas przed promieniowaniem UV ☀️. Jednak, przy intensywnej kąpieli słonecznej należy wspomóc go tradycyjnym kremem z filtrem!

Dodatkowo olej świetnie nawilża  i uelastycznia – możesz używać go zarówno na noc , jak i na dzień . Idealny dla skór suchych i wrażliwych, ale skóry tłuste i mieszane też bardzo się z nim lubią. To zasługa tego, że olej nie zapycha i jest po prostu lekki.

Świetnie sprawdzi się też do pielęgnacji włosów czy dłoni!

Posiada wiele składników aktywnych, które działają jak złoto dla naszej skóry:

 Kwas Omega-6, który służy każdemu typowi cery.

 Pobudza metabolizm skóry suchej oraz normalizuje wydzielanie sebum skóry tłustej.

 Kwas Omega-3 o działaniu kojącym i przeciwzapalnym. Odpowiada za świetne nawilżenie .

⬆️ Obydwa te kwasy muszą być na co dzień przez nas wchłaniane – poprzez pokarm, czy właśnie przez kosmetyki. Obecność tych kwasów wspomaga działanie składników aktywnych w głębi skóry .

 Witamina E chroni naszą skórę przed toksynami

.

 Karotenoidy i flawonoidy, które m.in. redukują zaczerwienienia  .

Produkt jest oczywiście w 100% naturalny  . My, jako jego miłośnicy, nie moglibyśmy pominąć go w naszej ofercie! Zapraszamy do naszego sklepu http://bit.ly/3sjT4QA   .