„Drobne zmarszczki wokół oczu choćby chciały – nie mogą się z tym kremem utrwalić. Niezastąpiony!” – to słowa jednej z naszych klientek. O czym mowa? 

Oczywiście o naszym ukochanym kremie nr 10 pod oczy! Krem sprawdzi się także na okolicę ust i nosa – czyli rejony twarzy, w których występuje tendencja do powstawania zmarszczek. 

Dlaczego krem nr 10 jest wyjątkowy?

Oczywiście ze względu na swoje unikatowe składniki, a co za tym idzie ➡️ skuteczne działanie!

Jednym z najważniejszych składników, który zawarliśmy w tym cudeńku to biała herbata. Ta odmiana to po prostu młode liście zielonej herbaty – jednak w takiej postaci ma o wiele więcej wartości.
Jej zbawienne działanie wykorzystywane było już przeszło 4000 lat temu w medycynie. Z kolei dziś, biała herbata jest zawarta w kosmetykach przeciwstarzeniowych. Poza tym, jest przepyszna do picia – nas ratuje nie raz po mroźnym dniu!

Olej arganowy, masło kakaowe i shea, które zawarliśmy w tym cudaku regenerują i skutecznie nawilżają delikatną skórę wokół oczu.

Krem nr 10 jest opiekuńczy i otulający dla skóry. Zgadzacie się z tym? Jesteśmy niemal przekonani, że każda, która go zna jest jego bliską koleżanką!

Znajdziecie go na stronie http://bit.ly/39FKmFd