Cześć cudne! Pamiętacie, że już za chwilę Dzień Babci?Wiele z nas zawdzięcza im ogrom troski i miłości. To świetna okazja by im za to podziękować❤️. Jeśli nie macie jeszcze prezentu, wychodzimy do Was z obłędnym rozwiązaniem!

http://bit.ly/3st1aXd

Jak wiadomo, z biegiem lat, skóra potrzebuje coraz bardziej aktywnej i świadomej pielęgnacji. Dla skóry dojrzałej i suchej polecamy Wam nasz eliksir młodości – esencję nawilżającą „Jaśmin” .

Rozwiązanie idealne dla cer, którym brakuje blasku i dogłębnego nawilżenia. Taka jest nasza esencja ❤️. Przy regularnym stosowaniu, skóra czuje się dopieszczona.

Esencja „Jaśmin” sprawdzi się idealnie jako prekosmetyk dla serum – to połączenie działa ze zdwojoną siłą. Docelowo, skóra staje się wygładzona, pełna blasku, a co najważniejsze – nawilżona.

Woda różana, kwas hiaulronowy, wyciąg z aloesu i inne – to wszystko przyczynia się do nawilżenia, a co się z tym wiąże, ujędrnienia skóry .

‍♀️ A ponieważ my bardzo lubimy pary, to i w tym przypadku tworzymy duet. Do esencji dodajemy serum antyoksydacyjne – formułę oleistą, na bazie drogocennych olejków i witamin.

Dzięki neutralizacji powstawania wolnych rodników, serum spowalnia procesy starzenia, nawadnia i odżywa skórę. Kosmetyk posiada aż trzy olejki: z pestek czarnej porzeczki, ze słodkich migdałów oraz z pestek granatu; witaminy C i E,  kwas alfa-liponowy (rewelacyjny antyoksydant!), i lipoglicynę, która wstrzymuje odparowywanie wody z naskórka. Zapewniamy, że każdy z tych składników czyni cuda.

Prosty rachunek: 2 krople esencji + 2 krople serum = szczęśliwa skóra!

Jesteśmy przekonani, że dla babć to prezent idealny! A może któraś z Was już zna ten duet i nie wyobraża sobie bez niego swojej pielęgnacji? Jesteśmy ciekawi!