Jako fani słodkości w każdej formie , dziś przedstawiamy Wam naszą kosmetyczną wariację na temat słodyczy – oto cudny olejek ze słodkich migdałów

Znajdziecie go tu http://bit.ly/3p3bgLu

Olej ten jest pozyskiwany w wyniku tłoczenia na zimno słodkich migdałów, które następnie zostają poddane częściowej rafinacji.

W takiej formie jest bogactwem wielu wartości odżywczych! Olej ze słodkich migdałów zawiera ogrom witamin, takich jak A, B1 i B6, czy D. Ponadto jest źródłem kwasów tłuszczowych i protein. Mówimy to śmiało i z pełną dumą – to skarbnica dobra dla naszej skóry!

Zachęcamy do tego, byście stosowały i podejmowały swoje „próby” w pomysłach na ten olej.

Tymczasem my polecamy go do ostatnio niezwykle popularnego olejowania twarzy. Zabieg, czy też rytuał został zaczerpnięty od Azjatek, które przecież od lat przodują jeśli chodzi o kwestie pielęgnacyjne. W tym przypadku niezwykle istotny jest dobór odpowiedniego oleju, stąd nieustannie staramy się Was informować o olejach z naszej oferty i ich przeznaczeniach (o samym rytuale olejowania napiszemy niebawem!).

Co więcej? Zachęcamy by stosować go jako jeden z etapów demakijażu!

Olej charakteryzuje się wysoką zawartością emolientów, dzięki czemu świetnie sprawdzi się do pielęgnacji cery bardzo suchej i podrażnionej. Polecamy go także do pielęgnowania włosów suchych i łamliwych.

PS. Pamiętacie o naszej walentynkowej promce? Jeszcze do jutra macie okazję zrobić zakupy o 25% taniej! Zapraszamy na https://bit.ly/2KwcII5